restaurace a penzion DALIBORKA Chodov

Rosteme a tak PŘIJMEME dalšího super ŠÉF-KUCHAŘE do naší party, zájemci nechť informace o sobě a životopis zasílají na náš e-mail info@daliborkachodov.cz, stateční ať volají rovnou šéfa 720 247 022. Těšíme se, DALIBORKA CHODOV.

DALIBORKA CHODOV
DALIBORKA CHODOV
DALIBORKA CHODOV
DALIBORKA CHODOV
DALIBORKA CHODOV i s rozvozem
Už zase můžete k nám dovnitř, do svého chrámu! A lenošit můžete i na terase, kterou jsme pro vás zastřešili, aby pohodlí bylo dokonalé…  …a brzy plánujeme další novinky!!! Rozvoz a výdej z okénka pro vás funguje i nadále bez změny. Naši kompletní nabídku včetně poledních menu a samozřejmě i včetně piva a kávy, si i nadále můžete u nás objednat a vyzvednout. Objednávky přijímáme telefonicky na číslech 775 479 444 a 353 311 358 od 10:00 a poslední přijímáme ve 20:30 📱 ☎️ 🚗 Pondělí až pátek jsme pro vás zachovali od 11:00 do do 21:00 oblíbený rozvoz zdarma pro Chodov, Vintířov, Chranišov, Mírová, Nové Sedlo a Stará Chodovská, ostatní po dohodě Zůstaňte s námi, jsme vaše DALIBORKA 👍 😜

Restauraci a pension s wellness DALIBORKA v Chodově jsme pro vás kompletně zrekonstruovali a tak je tu pro vás zcela nový podnik plný příjemné pohody, dobrého jídla a pití.

Příjemné, čisté a útulné prostředí pro posezení u kvalitního dobrého jídla, s výběrem z několika skvělých točených piv, lahodného vína, či výborné voňavé kávy.

Vaříme klasickou českou a evropskou kuchyni, od pondělí do pátku speciální polední menu. K dispozici je krom perfektního servisu a příjemného personálu i salonek pro firemní, rodinné i veřejné akce, svatby, oslavy. Venkovní terase, WiFi zdarma, parkoviště zdarma. Baby friendly & pet friendly aneb děti i mazlíčci vítáni.

Restaurace DALIBORKA Chodov
U porcelánky 170
353311358
Restaurace DALIBORKA Chodov

Za příznivého počasí je otevřena i naše krásná terasa s obsluhou. Máte i možnost objednat si z našeho nového jídelního lístku nebo z poledního menu a vyzvednout si své jídlo a pití s sebou. Objednávky přijímáme od 10:00 na telefonu 353 311 358. Pivo čepujeme do vašich donesených nádob, například džbán nebo PET lahev. Kávu TONINO LAMBORGHINI vám dáme s sebou do Coffee2Go kelímku.

V roce 2023 jsme dokončili kompletní rekonstrukci i ubytovacího křídla DALIBORKY a tak vám s hrdostí nabízíme i ubytování v našem pensionu DALIBORKA. Opět jsme se věnovali každému detailu, nic jsme neošidili a na výsledku je to jistě poznat. Užít si můžete pohodlné ubytování ve velkorysém stylu a příjemné zážitky můžete doplnit i v našem wellness zázemí.

Těšíme se na vás, jsme vaše DALIBORKA.