Restaurace DALIBORKA Chodov

Restauraci DALIBORKA v Chodově jsme pro vás kompletně zrekonstruovali a tak je tu pro vás zcela nový podnik plný příjemné pohody, dobrého jídla a pití. Příjemné, čisté a útulné prostředí pro posezení u kvalitního dobrého jídla, s výběrem z několika skvělých točených piv, lahodného vína, či výborné voňavé kávy.

Vaříme klasickou českou a evropskou kuchyni, od pondělí do pátku speciální polední menu. K dispozici je krom perfektního servisu a příjemného personálu i salonek pro firemní, rodinné i veřejné akce, venkovní terase, WiFi zdarma, parkoviště zdarma.

Za příznivého počasí je otevřena i naše krásná terasa s obsluhou. I nadále platí možnost objednat si z našeho nového jídelního lístku nebo z poledního menu a vyzvednout si své jídlo a pití s sebou. Objednávky přijímáme od 10:00 na telefonu 353 311 358. Pivo čepujeme do vašich donesených nádob, například džbán nebo PET lahev. Kávu TONINO LAMBORGHINI vám dáme s sebou do Coffee2Go kelímku.
Stále dbejte na bezpečí, držte si odstup, dodržujte hygienu, buďte ohleduplní.
Těšíme se na vás.

Už nás sledujete na sociálních sítích?

DALIBORKACHODOV @ Instagram #daliborkachodov
DALIBORKACHODOV @ facebook #daliborkachodov

Tolik jste si je přáli a tak je pro vás již máme…
Dárkové poukazy si můžete zakoupit u nás na baru. Hodnotu poukazu a komu s ním uděláte radost si zvolte sami, zbytek nechte na nás.

Dárkový poukaz - restaurace Daliborka Chodov