Restaurace a penzion DALIBORKA Chodov


Letní menu Daliborka Chodov

Červnové letní menu Daliborka Chodov

Rezervace na Valentýnské menu jsou již spuštěny, volejte, rezervujte… Těšíme se na vás

To byly zase Svatomartinské hody…. 😉

Od 26.září máme opět na čepu slavný a jedinečný NEFILTR

DALIBORKA CHODOV
DALIBORKA CHODOV - restaurace
S letním obžerstvím, prázdninovým mlsáním a Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech náhle cítíme, že je vás na nás moc, že tak trochu nestíháme a tudíž...tramtadadáááá.....   Na vědomost se dává, že do našeho super kolektivu hledáme zkušeného čupr kuchaře na HPP, páč šikovných rukou není nikdy dost.
Chceš být borcem mezi borečky  a chopit se u nás vařečky? Chceš vařit v čarovné Daliborce  a spolu s námi kouzlit, hýčkat a rozmazlovat naše jedlíky?   Hledáme dalšího mága do naší pohádkové kuchyně na plný úvazek. Jestli na to máš, tak seber odvahu a už šéfíkům  volej sedmsetdvacettřistotřináctšestsetosmdesát  +420 723 113 680

DALIBORKA CHODOV
podporuje
SAMURAI CUP
INTERNATIONAL TOURNAMENT

Unikátní událost pořádaná v Chodově
Mezinárodní soutěž v bojových sportech, nominace na ME a na MS.
Představí se více jak 10 mistrů světa z letošního mistrovství světa v Salzburgu.
Neuvěřitelných 270 startů, 25 klubů, poslední soutěž sezóny

5. prosince 2021

Naši kompletní nabídku včetně poledních menu a samozřejmě i včetně piva a kávy, si i nadále můžete u nás objednat a vyzvednout.
Objednávky přijímáme telefonicky na číslech 775 945 014 a 353 311 358 od 10:00 a poslední přijímáme ve 14:00.
📱 ☎️ 🚗 Pondělí až pátek jsme pro vás zachovali od 10:00 do 14:00 oblíbený rozvoz pro Chodov, Vintířov, Chranišov, Mírová, Nové Sedlo a Stará Chodovská, ostatní po dohodě. Cena rozvozu je s ohledem na výrazné zvýšení nákladů aktuálně 10Kč.
Zůstaňte s námi, jsme vaše DALIBORKA 👍 😜

Restauraci DALIBORKA v Chodově jsme pro vás kompletně zrekonstruovali a tak je tu pro vás zcela nový podnik plný příjemné pohody, dobrého jídla a pití. Příjemné, čisté a útulné prostředí pro posezení u kvalitního dobrého jídla, s výběrem z několika skvělých točených piv, lahodného vína, či výborné voňavé kávy.

Vaříme klasickou českou a evropskou kuchyni, od pondělí do pátku speciální polední menu. K dispozici je krom perfektního servisu a příjemného personálu i salonek pro firemní, rodinné i veřejné akce, venkovní terase, WiFi zdarma, parkoviště zdarma. Baby & Pet Friendly – děti i mazlíčci vítání.

Za příznivého počasí je otevřena i naše krásná terasa s obsluhou. I nadále platí možnost objednat si z našeho nového jídelního lístku nebo z poledního menu a vyzvednout si své jídlo a pití s sebou. Objednávky přijímáme od 10:00 na telefonu 775 945 014 a 353 311 358. Pivo čepujeme do vašich donesených nádob, například džbán nebo PET lahev. Kávu TONINO LAMBORGHINI vám dáme s sebou do Coffee2Go kelímku.
V roce 2023 jsme dokončili kompletní rekonstrukci i ubytovacího křídla DALIBORKY a tak vám s hrdostí nabízíme i ubytování v našem pensionu DALIBORKA. Opět jsme se věnovali každému detailu, nic jsme neošidili a na výsledku je to jistě poznat. Užít si můžete pohodlné ubytování ve velkorysém stylu a příjemné zážitky můžete doplnit i v našem wellness zázemí.
Těšíme se na vás.

Už nás sledujete na sociálních sítích?

DALIBORKACHODOV @ Instagram #daliborkachodov
DALIBORKACHODOV @ facebook #daliborkachodov


Líbilo se Vám u nás? Byli jste spokojeni? Napište nám prosím recenzi

DALIBORKACHODOV @ Google restaurace DALIBORKA Chodov
DALIBORKACHODOV @ tripadvisor restaurant DALIBORKA Chodov

Tolik jste si je přáli a tak je pro vás již máme…
Dárkové poukazy si můžete zakoupit u nás na baru. Hodnotu poukazu a komu s ním uděláte radost si zvolte sami, zbytek nechte na nás.

Dárkový poukaz - restaurace Daliborka Chodov